Oikeesti Risto osaa

irroitella. Älkää äänestäkö pois, sillä R on tosi hulvaton tyyppi kun vauhtiin pääsee. Odotelkaahan vain seuraavia bileitä, näette oikean Riston.
3446
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tosi hulvaton tyyppi. Jos hulvaton, niin miksi oli niin tyly syntymäpäiväsankari Cherylliä kohtaan.

Äänestä

Jos ei osaa panna niin miksi pitää talossa?

Äänestä
  • kyllä silloin täytty auttaa toista, jos vain pystyy. Demarien kunnallisvaaliehdokas tää Risto kyvytön. Näytti kuinka ihmisiä autetaan. Sininen silmien meikkiväri. Pitäisi olla musta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


riston tavannut kirjoitti:

irroitella. Älkää äänestäkö pois, sillä R on tosi hulvaton tyyppi kun vauhtiin pääsee. Odotelkaahan vain seuraavia bileitä, näette oikean Riston.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu