otetaan/ostetaan häkki

Moikka!
Jos jollain olisi ylimääräistä häkkiä, olisin valmis ostamaan/ottanmaan häkin.
vastailkaa
2122
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Gerbiilille häkkiä parempi asunto on terraario esim.vanha akvaario...

Äänestä

Älä ota/osta häkkiä, sillä gebut jyrsivät sen kaltereita ja tällä tavoin tressaantuvat kovin. Ja jos aiot teettää poikasia, ne mahtuvat kaltereiden läpi. Nimim."Ei häkkiä" on aivan oikeassa että osta mielummin terraario, akvaario tai sellainen häkki missä on muoviset seinät ja luukku katossa. Näissä häkeissä ei pääse myöskään purut leviämään. Onnea gebujen kanssa. :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


gerbbuliini kirjoitti:

Moikka!
Jos jollain olisi ylimääräistä häkkiä, olisin valmis ostamaan/ottanmaan häkin.
vastailkaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu