Netti-tv "negatiivina"

Mistä johtuu, että kun katson netti-tvtä kaikki ohjelmat tulevat puna-vihreänä negatiivin näköisenä mössönä? Olen yrittänyt katsoa kaiken maailman asetuksia mutta en ole löytänyt / onnistunut asiantilaa muuttamaan. Olisko teillä tietoa? Jos, niin kiitos tosi paljon etukäteen.
1106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

taida olla tietoa, sillä pelkkää netti-tv:tä ei ole olemassakaan. Aina siinä käytetään jotain ohjelmia välissä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei ymmärrä kirjoitti:

Mistä johtuu, että kun katson netti-tvtä kaikki ohjelmat tulevat puna-vihreänä negatiivin näköisenä mössönä? Olen yrittänyt katsoa kaiken maailman asetuksia mutta en ole löytänyt / onnistunut asiantilaa muuttamaan. Olisko teillä tietoa? Jos, niin kiitos tosi paljon etukäteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu