Risto täysin turha

Ei aio harrastaa seksiä talossa, ei välitä ryypätä "liikaa". Kaunis blondi ei sytytä. Harva talossa tykkää. Ainoa on Cheryll, jonka sydämen särki. Joutaa ulos. Taloon mielummin joku oikea pelimies eikä pikku poliitiikon alkua. Blääh!
1132
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

wannabe-gootti ja -cowboy. Käsittämätöntä, mitä Cheryll tuossa turpeessa vauvanaamassa oikeen näki. Pikkupoika, mikä pikkupoika. ULOOOOOOS!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei tarvita mihinkään kirjoitti:

Ei aio harrastaa seksiä talossa, ei välitä ryypätä "liikaa". Kaunis blondi ei sytytä. Harva talossa tykkää. Ainoa on Cheryll, jonka sydämen särki. Joutaa ulos. Taloon mielummin joku oikea pelimies eikä pikku poliitiikon alkua. Blääh!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu