Perus S

nyt kaikki äänestämään Soinin puoluetta, hypätkää lumpeelta lummelle! Ainoa vaihtoehto Varkauden tulevaisuuteen.
1402
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Voisi todella olla vaikkapa perussuomalainen ja nainen. Pois suljen SDP:n ja miehet. Petyin viimeksi niin sossu-ukkoon jota äänestin. No, saihan hänen lapsensa käyttöönsä hyvän läppärin jolla ovat ahkerasti galtsuttaneet.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kur, kur kirjoitti:

nyt kaikki äänestämään Soinin puoluetta, hypätkää lumpeelta lummelle! Ainoa vaihtoehto Varkauden tulevaisuuteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu