>Apuuaa auttaKAA!!

>ok ELI ISO PROBLEMa tanko ei oo samas linjas etupyörän kaa onks kellää mitää konstii antaa mil sen sais samaa linjaa niiq iha kotiolosuhteis ku just tullu huollost.
4269
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

siinä.

Äänestä

kotioloissakin, mutta kaikissa mopoissa ei ole sama rakenne. Täytyy purkaa ensin katteet päältä ja sitten katsella mitä ruuvia täytyy löysentää. Piaggiossa se on yhdellä kiristyspultilla kiinni, mutta muitakin rakenteita löytynee.

Äänestä

Aikamies seisomaan pyörän eteen saappaat tukevasti eturenkaan kahta puolen. Kädet kahvoille ja sitten vaan rytkäytyksiä tangolle. Näin se on aina oiennut, sitä rataa se on vinoutunutkin.

Äänestä
  • KIITOS VASTAUKSISTA KATON VAR. HUO. SITÄ TOSI PALJON KIITOKSIA SIIS OIKEASTI!.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ONKELLA kirjoitti:

>ok ELI ISO PROBLEMa tanko ei oo samas linjas etupyörän kaa onks kellää mitää konstii antaa mil sen sais samaa linjaa niiq iha kotiolosuhteis ku just tullu huollost.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu