Uusi Ibiza

Pitää käydä koeajamassa, todella hieno vempele! Kertokaa ihmeessä fiiliksiänne kyseisestä menopelistä kun niitä ilmaantuu.
2882
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tarjousta odotellessa.


Koeajon 1.9tdi sport version ja oli hyvä paitsi rengasääni,seuraavaksi ajoin stylanse version ja rengasääni oli poissa! eli ei siedä 215 ja 45 sarjan renkaita tai ainakaan tuota leveyttä ehkä 195 ja 55 sarja 16 tuumaisena on sopiva. Sopiva oli se 15 tuumaa ja 185 ja 60 sarja mutta ulkonäkö kärsi minusta liikaa,jos ei koola väliä niin pini on hyvä koko. auto meni paremmin 15 tuumaisilla outo.Kelpo auto kaikinpuolin vakaa ja hiljainen siinä 110km/h nopeudella mitä ajan.

Äänestä

Juu, ihan kivahan tuo on =p Taisin ajaa 1.6 Stylance bensamallin, tms.. Jos pienestä tykkää, niin mikäpäs siinä. Itse ottaisin mieluummin Leonin, joka on myös koeajettu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hieno peli? kirjoitti:

Pitää käydä koeajamassa, todella hieno vempele! Kertokaa ihmeessä fiiliksiänne kyseisestä menopelistä kun niitä ilmaantuu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu