Kungen 7" Widescreen digi-TV.

Kungen 7" Widescreen digi-TV. muuten tarkka kuva mutta vain hakee automaattisesti kanavanipun A,,miten haen kanavanipun B ? nimimerkki avvuton
52675
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

saattaa löytyä muut, mutta sitten A-nippua ei löydy taikka sitten löytyy.

Äänestä
  • Mihin ihmeeseen toi antenni törkätään kiinni? siis se pöytäantenni? ei löydy mitään kohtaa siitä telkusta mihin antennipiuhan sais kiinni.

    Äänestä

  • sambis kirjoitti:

    Mihin ihmeeseen toi antenni törkätään kiinni? siis se pöytäantenni? ei löydy mitään kohtaa siitä telkusta mihin antennipiuhan sais kiinni.

    Teleskooppiantenni lähtee vetämällä irti ja siihen tökätään pakkauksessa oleva antenni.

    Äänestä

  • tgyhtg kirjoitti:

    Teleskooppiantenni lähtee vetämällä irti ja siihen tökätään pakkauksessa oleva antenni.

    Kertokkees joku kellä on toi telkku, et mitkä on ulkoiset mitat tai kertoa mistä löytyy. Rankemmallakaan googlettamisella en löytäny.

    Äänestä


Kommentoi aloitusta


tarkka kuva kirjoitti:

Kungen 7" Widescreen digi-TV. muuten tarkka kuva mutta vain hakee automaattisesti kanavanipun A,,miten haen kanavanipun B ? nimimerkki avvuton

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu