kysymysmerkkinä, mitähän mahdoit ajatella. En uskalla ajatellakaan...
Silloin eilen
kun katsoit
151030
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
eilen, niin ajattelin juuri hetkeä aikaisemmin sua ja omia, olemattomia mahdollisuuksia sun suhteesi!
niin kuin on mieli niin ottaisin omakseni.
liittyykö toi aloituksesi eilen työpaikalle??
ei hän. Ja juu...liittyy kyllä työpaikalle ja sinä(nimimerkkisi) oot ennenkin joskus vastannut mulle täällä. Harvoin mutta joskus :)
tuleva miehesi=)? Tuo aloituksesi säpsähdytti minut, olin näet kysymysmerkkinä katsoessani erästä blondia......josta tykkään!
blondeja,että tuskin täällä tärppää.
Ethän usko?
askeleen olevan edessä?
...mutta uskallatko kertoa, mitä itse silloin ajattelit?
että teki mieli kertoa jotain..
..sitä kertoa tässä ja nyt? Nimittäin kun tuon kysymyksesi tänne heitit niin oletan, että uskot tuon katsojan joko lukevan tai sitten kirjoittavan tai sekä että täällä. Vai mitä?
en tähän palstaan usko niin kovasti, että uskoisin hänen näitä ees lukevan. Kunhan mietiskelen tässä..
lähesty ko.miestä rohkeasti tekstiviestillä ja/tai meilillä tai kysy suoraan, mitä hänen katseensa merkitsi? Jos kyseessä on fiksu ja sivistynyt henkilö, hän taatusti pitää asian teidän välisenänne!
...ei koskaan kuitenkaan tiedä kenen kanssa juttelee. Ja vaikka itse onkin täällä ja jotain kirjoittaa niin ei kuitenkaan mitenkään voisi uskoa jonkun toisen täällä kirjoittavan. Eikö se olekin aika hassua.
..ihan varmasti varmimmin eteenpäin vievä tapa toimia. Ja silloin saat ainakin kuulla varmasti sen ihan oikean ajatuksen, mitä se ihminen ajatteli silloin, eikä tarvitse pohtia, että oliko se nyt sitten se kuitenkaan.
Kyllä pisti pienen ihmisen pään sekaisin. Siis entisestään... eikä varmasti ainakaan vähentänyt kaipauksen määrää ;)