Ilmastointiteippi + syylä

Kauanko kuluu aikaa

Siis kertokaahan, jotka olette ilmastointiteipin avulla saaneet syylät pois, niin kuinka kauan meni, että syylät vihdoin katosivat? Minulla vaikuttaa olevan aika sitkeässä nuo pirulaiset.. :(

5

1104

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sählätä kotosalla,

      mene hoidattamaan ne lääkärille, pääset moisista,

    • nainen 43.v.

      pojallani oli aikoinaan tosi paha ja suuri syylä sormessa ja hän kävi jäädytyshoidossa t:keskuksessa monta kertaa sekä sai pari erilaista lääkettä, mutta mikään ei auttanut.Sitten kuulimme ilmastointiteippi hoidosta ja se auttoi.Hänelle oli sormessa se pari viikkoa yhtä soittoa ja välillä vaihtoi uuden ja taas kaksiviikkoa ja sitten se hävisi.Lääkäriin mennessä muista syistä puhui lääkärille tästä hoidosta kyllä lääkäri ihmetteli:)

      • suositeltu

        Minullekin on tuota teippiä suositeltu.
        Mitähän erikoista siinä ilmastointiteipissä on jos mikään muu teippi ei käy.
        Voisikohan valmistaja ruveta tekemään syylälappusia ja myydä niitä hyvällä hinnalla.


    • syylät noin viikossa

      ilmastointiteipin käytöllä. Ite käytin apteekista ostettua voidetta ja aluksi näytti tehoavan, mutta takaisin ne tuli. Täytyy kallistua siihen teippiin.

    • ohomohom

      Oli proffaa..erikoislääkäreitä. YX lääkäri kehotti kokeneelle jalkaterapeutille..hän antoi lapun ja luontaiskauppaan; nimi Remasyl suun kautta ja taivaskin itki kun poika sanoi kk:n kuluttua KATSO. Jalkahoitaja itki ja oli monta ONNELLISTA erityisesti poika ja Sairaanhoitaja-äiti. Joskus näin päin..kokeile ihmeessä!!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. On tiedossa, että venäjämieliset diggaavat diktatuurista venäjää

      jossa ei esim. ole sanan- ja lehdistönvapautta. Mutta keitä nämä venäjän palvojat sitten ovat, ei heitä toki paljon ole
      Maailman menoa
      23
      2269
    2. Vihreiden, SDP:n ja Vasemmistoliiton kannattajista selvästi alle puolet on miehiä

      ja silti joku punafeministi valitti kokoomuksen naiskannattajien puutteesta, vaikka siellä on enemmän naisia kuin punavi
      Maailman menoa
      78
      2206
    3. Belfastissa käynnissä kunnon persuilu

      Joku random mamu tekee rikoksen, niin sikäläiset naamiopersut kostavat tuhoamalla kantaävestön omaisuutta. Liekö siellä
      Maailman menoa
      42
      2081
    4. Persujen kannatusromahdus tekee kesästä 2026 nautinnollisen

      Satoi tai paistoi, niin Suomen kansalaisella on kuluvana kesänä syytä hymyyn. Niin upealta tuntuu persujen kannatusroma
      Maailman menoa
      56
      1464
    5. Mitä kirjainta haluaisit

      Ra kastella mahdottomasti?
      Ikävä
      74
      1376
    6. Kaunein nimi

      Mikä on mielestäsi kaunein miehen ja naisen nimi? Haluaisitko itse olla joku toisen niminen?
      Ikävä
      66
      915
    7. Onko kaivattusi rohkeampi kuin sinä?

      Vai oletko sinä rohkeampia? Mikä on rohkea teko, minkä sinä tai kaivattusi on tehnyt? Mitä siitä seurasi?
      Ikävä
      46
      903
    8. Farmi-Amski ja Jucci Hellström - Sydämiä satelee - Onko tässä jotain enemmän?

      Amskidamski Anne-Mari Tarkkio ja Jucci Hellström olivat samaan aikaan Farmi Suomi -realityssä. Nyt somessa on nähty mat
      Kotimaiset julkkisjuorut
      9
      797
    9. Arvaa sattuuko se

      Että teen töitä siihen että unohdan sinut. Mitä muutakaan voin
      Ikävä
      52
      763
    10. Rakastan sinua hiljaisuudessa

      Rakastan sinua hiljaisuudessa. Olisit minun tai et, olen odottanut sinua vuosisatojen ajan. Ilman sinua sydämeni on yksi
      Rakkaus ja rakastaminen
      34
      760
    Aihe