menee..saat mut kuuntelemaan iskelmääkin;)
Ihan
mahottomaksi
221053
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
oli kyseessä???
:)
pelkoa. Ei ole kyllä ihastuskaan sen ikäinen et vois saada niin hulluja vaikutteita. Olis jo tosi pahasti asiat jos niin kävis.
pelkoni ovat toteutuneet:)..että voihan iskelmä!
Et kai sinä johonkin vanhukseen ole mennyt ihastumaan?
vielä edessäpäin molemmilla:)
Tuonhan voi ymmärtää monella tavalla.
tuolla asenteella:)
tarkoittaa siis sitä et toinen teistä ainakin on vanha. Olenko oikeassa? Itse en edes katsele vanhempia miehiä. Asia on ollut aina niin ja varmaan kai tulee aina olemaankin.
vaikka tehdäkin meistä vanhoja joillekin:)
ei se ainakaan minusta niin ole. On mukavaa huomata et täällä on vielä ihan oikeasti sydämestä kirjoittaviakin. Minusta tuntuu et nämä palstat on menny enemmän sellaisiksi pelikentiksi joissa vaan ilkeillään toisten kustannuksella. Nimenkin vois melkein muuttaa sen mukaan. Tai sit keksiä jotain muuta. Siitä johtui tuo kyyninen sävy noissa minun vastauksissa. Anteeksi siitä..
kohtaa ketään, kenelle voisi vaikka ajatella joskus sitä sydäntään ojentaa..
niin, se rakkaus ;) Mullakin näköjään, vaikka yritän niin varovainen olla.. Yks vaan jotenkin onnistuu siinä, missä muut törmää niihin pehmustettuihin seiniin.. ;D
Mitä ihmettä oikein tarkoitat tuolla? Ei tuossa sun vastauksessa paljon järkeä ollut.
mitä se on? Ei meilläpäin siitä paljon tiedetä, siksi juuri täytyy olla ne pehmustetut seinät!
Siis.. luehan nyt uudelleen ;)
huoneellako sä sit oot?
törmäsin minäkin ihastuksissani siihen seinään, olikos siinä ne pehmusteet:)
missäs sinä?
Missäpä muualla näin sunnuntaiaamuna ja tähän aikaan vielä. Ja vois olla hyvä jos sulkis tämän koneenkin vielä ja lähtis tuonne ulos auringonpaisteeseen.
se riippuu aina vähän törmäilijästä.. mutta se yks kyllä tais olla koko ajan tilanteen tasalla, eikä edes hipaissut ;)
samaa mieltä minäkin. Hauskaa päivää!
för dig..
kirjoittaja ei oo kyl kartal ollu:)