Kauanko menee ONB vastauksessa?

Kauanko on mennyt että olette saaneet ohutneulanäytteen (ONB) vastauksen?
2411
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kaksi viikkoa meni minulla, jos pahanlaatuista luulisin että tieto tulee nopeammin.

Äänestä

näytteestä? Siis kilpirauhasen poiston jälkeen, miten nopeasti ilmoitetaan miksi kasvoi ja oliko hyvänlaatuista kasvua `?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


?epätietoinen? kirjoitti:

Kauanko on mennyt että olette saaneet ohutneulanäytteen (ONB) vastauksen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu