millos

näit ihastuksesi:)
294015
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 29

Vanhimmat

edellisviikon torstaina,

Äänestä
  • Ja niin minäkin sinusta :)

    Äänestä

  • Kerro tarkemmin.

    Äänestä

  • mun ihastus pyörii aina yhen kaupan pihassa, ei muutaku sinne kahtelee.hehe

    Äänestä

Perjantaina 15.00 kun työt loppui. Ja ah ihanuutta huomenna maanantai, enää 8 ja puoli tuntia niin näen hänet!

Äänestä

aamulla ;)

Äänestä

elokuun 11.

Äänestä

aikaa kulunut.Heinäkuun lopussa, hän ei varmaan edes muista minua.

Äänestä
  • Näin hänet viimeksi viime viikon keskiviikkona, näivetyn kohta ikävään. Suunnittelen opintojen keskeyttämistä, sen jälkeen en näkisi häntä koskaan. Puolensa olisi kuitenkin siinä, että pysyttelisin koulun kirjoilla, silloin olisi kyseinen valopilkku piristämässä elämää. Opiskelut kun ei natsaa yhtään. Miksi tämä on niin vaikeaa?

    Äänestä

  • heinä-kukka kirjoitti:

    Näin hänet viimeksi viime viikon keskiviikkona, näivetyn kohta ikävään. Suunnittelen opintojen keskeyttämistä, sen jälkeen en näkisi häntä koskaan. Puolensa olisi kuitenkin siinä, että pysyttelisin koulun kirjoilla, silloin olisi kyseinen valopilkku piristämässä elämää. Opiskelut kun ei natsaa yhtään. Miksi tämä on niin vaikeaa?

    nimimerkissä, meinas sydän pysähtyä!

    Äänestä

torstaina

Äänestä
  • me myös!

    Äänestä

  • heinäkuun lopussa, minä ainakin näin. mutta käsitinkin asian niin et tykkäätkin vaan kahtella.

    Äänestä

  • nähtiin kirjoitti:

    me myös!

    viimeksi nähtiin...

    Äänestä

aamulla työpaikkani pihalla.Ihana mies,jota en saa mielestäni.

Äänestä

Koulussa

Äänestä

ja päiväni on taas pelastettu!

Äänestä

hän ei nähnyt minua. Ajoitus meni puoli minuuttia pieleen.. :)

Äänestä

näimme. Tiedä sitten koska seuraavan kerran, jos sitä edes tulee.

Äänestä

Aika :(.

Äänestä

en ole milloinkaan.

Äänestä
  • miten sitten voit olla ihastunut?

    Äänestä

Aika monta aikaa sitten.

Äänestä

Näen häntä joka arkipäivänä.

Tänään kosketin häntä kun hieman kiusasin.

Äänestä

Pian on kuukausi mennyt.

Äänestä

tämän viikon seksiviikkona

Äänestä

Tänään ja sain koskettaa hänen kaulaa.

Äänestä

torstaina 4 päivä..et siitä on jo n.kaksi viikoa..ja kurjaa on se, etten tiedä koska nään seuraavan kerran :(

Äänestä
  • täälläkin :-(

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


viimeksi kirjoitti:

näit ihastuksesi:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu