matkaseuraa

Onko muita matkailijoita Australiassa mahdollisesti vailla matkaseuraa? Suunnitelmissa mm. Brisbane ja Melbourne.
3975
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Moni on lukenut ei yhtään vastausta? Ei minusta seuraa ole mutta hyvä kuuntelija. Pohjois Queenslandissa. Vastaa joo niin pistän osoitteen.

Äänestä

Moi! Itse olen ajatellut matkustaa joulukuun aikana australiaan noin puoleksi vuodeksi ja olen vailla matkaseuraa ja kämppäkaveria, jotta pääsisi asumiskuluista halvemmalla! Olen 22-vuotian iloinen ja reipas nainen eteläsuomesta, jos vaikutan etsimältäsi matkaseuralta ota yhteyttä! =)

Äänestä

heips!
Lähössä 25.11 suomesta ja brisbaneen päin, myös reissuseuraa vielä vailla:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kat kirjoitti:

Onko muita matkailijoita Australiassa mahdollisesti vailla matkaseuraa? Suunnitelmissa mm. Brisbane ja Melbourne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu