En käsitä muslimit jatkuvasti kiistävät tekemänsä ihmisoikeusrikokset ja silti islamilainen maailma on täynnä väkivaltaa.
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/200809088230763_ul.shtml
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/200809088230763_ul.shtml
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
islamistit ei raiskataa lapsia sory vaan . ne on amerikkalaisia . lehdessa ei mainita muslimit oleva raiskaajat .
mutta jumaloikaa sossuministereita!
resurssit on muualla, siellä muslimit raiskaa pikku lapsia kuin Muhammed aikoinaan. Tästäkö maasta jenkkien pitäisi muka poistua, pitäähän jonkun pitää kannibaalit kurissa.
jotka pakenivat asemistosortoa.Ja amerikka alkoi kukoistaa. Kukaan ei kadehtinut ketaan,,,ROTUJA EI SOTKETTU...
.sitten tuli sosulaiset..ja kun sossulaisilla alkoi menna hyvin niin sitten sossu toi muslimit..ja muslimit keksi rassismin ja solidaarisuuden..
jos se on nainen tai lapsi?
Ja oliko Aysha lapsi vai nainen?
ja pyysiko Aysha vai Ottiko muhammed?
-no, muhammed oli armollinen..