Lapsia raiskataan ja kidutetaan

En käsitä muslimit jatkuvasti kiistävät tekemänsä ihmisoikeusrikokset ja silti islamilainen maailma on täynnä väkivaltaa.
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/200809088230763_ul.shtml
5239
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

islamistit ei raiskataa lapsia sory vaan . ne on amerikkalaisia . lehdessa ei mainita muslimit oleva raiskaajat .

Äänestä
  • mutta jumaloikaa sossuministereita!

    Äänestä

  • resurssit on muualla, siellä muslimit raiskaa pikku lapsia kuin Muhammed aikoinaan. Tästäkö maasta jenkkien pitäisi muka poistua, pitäähän jonkun pitää kannibaalit kurissa.

    Äänestä

  • jotka pakenivat asemistosortoa.Ja amerikka alkoi kukoistaa. Kukaan ei kadehtinut ketaan,,,ROTUJA EI SOTKETTU...

    .sitten tuli sosulaiset..ja kun sossulaisilla alkoi menna hyvin niin sitten sossu toi muslimit..ja muslimit keksi rassismin ja solidaarisuuden..

    Äänestä

  • jos se on nainen tai lapsi?

    Ja oliko Aysha lapsi vai nainen?
    ja pyysiko Aysha vai Ottiko muhammed?

    -no, muhammed oli armollinen..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Irakin vankiloissa kirjoitti:

En käsitä muslimit jatkuvasti kiistävät tekemänsä ihmisoikeusrikokset ja silti islamilainen maailma on täynnä väkivaltaa.
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/200809088230763_ul.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu