DINGOWEB ETSII UUTTA

Nyt kaikki Dingon-viemät Hypertextmarkupit levynkulmineen apajille:

http://kotisivu.dnainternet.net/ml349/dingo/uusi_yllapitaja.html

Hemmot - heti hakukierrokseen!
Pelastakaa kaikkien Dingohenkisten Fanisaittien Äiti!
3388
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sielut! Nyt tarvitaan suoraaselkää ja vakaata kätta fanilaivan peräsimeen!

Äänestä

Vihdoin webmaster tajusi lopettaa kun ei Dingo ja sivujen pitäminen näköjään ole enää aikoihin kiinnostanut.

Äänestä
  • Toivotaan, että löytyy seuraaja. Oishan se sääli jos ei olis DingoWebbiä. Mistä sitten lukis uusimmat Dingojutut ja -juorut - historiikeista puhumattakaan?!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ylläpitäjää! kirjoitti:

Nyt kaikki Dingon-viemät Hypertextmarkupit levynkulmineen apajille:

http://kotisivu.dnainternet.net/ml349/dingo/uusi_yllapitaja.html

Hemmot - heti hakukierrokseen!
Pelastakaa kaikkien Dingohenkisten Fanisaittien Äiti!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu