Mantan pierut herkkää

Siis mun mielestä on tosi herkkää ku Manta piereskelee noin vapautuneesti, turhaan Cheryl siitä nokkiin ottaa.
6502
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

pertseeseen kun noin kovasti tykkäät

Äänestä
  • vois pistääkkin..päästäis varmaan kunnon flörät heheh

    Äänestä

  • Kaitsu_28Hki kirjoitti:

    vois pistääkkin..päästäis varmaan kunnon flörät heheh

    Kaveri tarjos koko tuvan porukalle 1 markka/laaki, jos paska tuli vastaan sai rahansa takaisin

    Äänestä

hei kaitsu sä voit työntää nokkas mun pieruluukkuun? niin minä töräytän..

Äänestä

Hajun voisi purkittaa ja myydä "TV:stä tuttu" , olisi muuten rahakas homma, BB-asukin paskanhaju on kysyttyä tavaraa maailmalla, sitä on rajallinen määrä,lol

Äänestä

kyllä Manta osaa yleisönsä ottaa ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kaitsu_28Hki kirjoitti:

Siis mun mielestä on tosi herkkää ku Manta piereskelee noin vapautuneesti, turhaan Cheryl siitä nokkiin ottaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu