Annetaan terve poikakissa hyvään kotiin! Pentu on n. 4 kuukautta vanha. Kissa syntyi tuttujeni luokse maalle heinäpaalien sekaan ja se on ollut ihmisten parissa vain suunnilleen puolet elämästään. Pentu on kesyyntynyt jo paljon ja antaa silittää itseään ja tulee luokse jos ihmisellä on mukanaan ruokaa. Kissalle etsitään rauhallista ja kärsivällistä kotia, jossa olisi mielellään jo kissakokemusta. Pentu on vielä vähän arka mutta kuitenkin leikkisä ja utelias. Annetaan kotiin jossa ei ole pieniä lapsia! Jos voisit antaa kodin tälle kisulle niin saa pyytää kuvia ja kysyä lisää sähköpostitse!
Kissa asuu tällä hetkellä Vehmersalmessa (Kuopion lähellä). Maksua emme kissasta pyydä! Kiire, sillä pentu lopetetaan jos kotia ei löydy.
Kissa asuu tällä hetkellä Vehmersalmessa (Kuopion lähellä). Maksua emme kissasta pyydä! Kiire, sillä pentu lopetetaan jos kotia ei löydy.
Vastaukset 1
Vanhimmat
VIE PENTU LÄHIMPÄÄN LÖYTÖELÄINKOTIIN TAI OTA YJHTEYTÄ ELÄINLÄÄKÄRIIN JA KERRO TILANNE !!! PENTU ANSAITSEE KODIN JOSSA SITÄ RAKASTTAAN JA PIDETÄÄN HYVÄÄ HUOLTA !!!! JOS SINÄ ET VOI / HALUA ANTAA PENNULLE KOTIA,ÄLÄ HERRANJUMALA SEN TAKIA PIENTÄ LOPETA !!! KISUNPENTU ON ANSAINNUT ELÄÄ JA TUODA JOLLEKIN SUURTA ILOA JA RAKKAUTTA !!!!