Älä koeaja uutta hyvinvarusteltua Citroen C5 autoa noinvain, sillä olet koeajon jälkeen koukussa. Tietenkin tuosta tilanteesta selviää kaupanteolla ja mikäs siinä jos mieliteki. Laadukasta matkaa vain.
Älä koeaja
ihan noin vain
72004
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
... koska tiedän itsekin että olisin koukussa! Mutta tällä hetkellä vaan on pakko pistää jäitä hattuun ja "painaa otsaa tyhjällä lompakolla" kuten joku aikanaan neuvoi. ; ) Kiitos kuitenkin varoituksesta, ja onnittelut sulle hyvästä valinnasta ja mukavia ja turvallisia kilometrejä! Lots of kisses!!!
Ei tulisi kuuloonkaan alentua ajamaan ranskanpatongilla.
Auris on valmistettu Turkissa, ajele sitten kebabilla. http://www.toyota.co.jp/en/about_toyota/manufacturing/worldwide.html
Aikoinaan minäkin olin ostamassa Carinaa, ja kokeilin ihan piruuttani Xantiaa. Siihen jäi Carinan osto. Oli niin suuri ero samalla rahalla. Nyt on alla C5, ja tuntuu, ettei käytettävissä olevalla budjetilla ole oikeastaan vaihtoehtoja. Auto ei mielesäni saa maksaa asuntoa enempää.
päässä, motarilla on sen verran kovapeli toi arsi. Ja vaihtele kytkimiä 60tkm välein.
Vaikka Lähestyivät oikein kutsukirjeellä, mutta kun ei. Vaihtuis vaan C5 automaatti HDI, uudempaan automaatti HDI C5:een.
Sinulla hyvä auto varmaankin. Sitten kun tulee tähän uuteen aikanaan facelift sitten taasen pitäisi vaihtaa, entä kun tulee aikanaan uusi malli ? Hyvä auto kun on ei ole pakko joka mallia omistaa, eli nauti nykyisestä edullisia kilometrejä. Tässä uudessa pikkutavaralokerot pienentyneet ja etupenkkien alla ei laatikoita lainkaan, - siinä ainoa keksimäni miinus (hb:n loppu myös miinus, ainakin minulle mutta täytyy hyväksyä jos se on osa tätä hiljaisuutta) muutoin auto on aivan ihana eli autoilua parhaimillaan ja on myös mitä ilmeisimmin hyvä talvellakin.