Gallup

Nyt galluppia...oletteko käyneet Porin erotiikkaliikkeissä ja kumpi teidän mielestä on parempi ja miksi????
5709
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

taas joku pikku esinahkan pätkä esittää kaikilla foorumeilla saman kysymyksen. Eipä taaskaan voi kauhalla ottaa kun lusikalla annettu.

Äänestä
  • Bannatkaa nyt jo se helvetin gallupapina..

    Äänestä

  • kyllähän kaikki ymmärtää että tollasella apinalla kuin sinä olet on elämä älyttömän vaikeaa.

    Äänestä

toinen on parempi.

Äänestä

Erotiikkaliikkeissä ja Center on paras ehdottomasti.
Mikä ihme siinä on ettei kunnollisia vastauksia osata antaa vaa räävitään päätä minkä ehditään....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sexcity kirjoitti:

Nyt galluppia...oletteko käyneet Porin erotiikkaliikkeissä ja kumpi teidän mielestä on parempi ja miksi????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu