Olen huolissani Avohoidokista kun hänestä ei ole kuulunut pitkään aikaan. Milloin viimeksi olette kirjoitelleet? Onko hänen vointinsa mennyt huonompaan suuntaan siitä kun hän viimeksi kävi täällä kertomassa uudesta diagnoosistaan ja isästään?
AUTTAVAKÄSI
voisitko auttaa?
2228
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Ja ajattelin itse tähän vastata.
Mun voimat on menneet muuttamiseen ja isän tila kun on mitä on niin henkiset voimat vähenee multa pikkuhiljaa. Palailen palstalle kunhan olo korjaantuu ja tässä samalla haluan sanoa sähköposti tuttavuuksille että pidän nyt hetken taoun kirjoittelussa jo senkin takia kun en pääse niin usein enää koneelle ja toisekseen kun kone olisi käytössä niin ei vain jaksa kirjoittaa. Ja tuosta olosta sen verran, että on se mennyt aika rankallakin tavalla huonompaan suuntaan. Nyt kun vain saisi pidettyä itsensä ja tämän koko elämän kasassa niin olisi jo saavutus jo sinänsä
Kaikkea hyvää kaikille.
Lepää vaan ihan rauhassa. Ei ole mitään kiirettä palata palstalle tai vastailla sähköposteihin. Laita nyt oma terveytesi etusijalle. Se on minun, ja varmaan monen muunkin toive.
Lämmin halaus sinulle.