Rekisteribongaus apua

Hei!

Voisiko joku auttaa rekisteribongaria? Hakusessa on nyt auton rekisteritunnus, jonka numerot on -48. Sellaista on Porin alueelta metsästetty jo turhan kauan. Onko naapurisi autossa sellainen tunnus... heitä vihje! Apua kaivataan!
4910
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

tällänen auto bongattiin Porin alueelta vuosi sitten JSX-48. Tarkempaa muistikuvaa autosta ei ole. Kerään vain rekisteritunnuksia numerojärjestyksessä.

Äänestä
  • Juu, niin minäkin kerään. Olen itse yli puolen välin, mutta muutama ystäväni jumittaa tossa 48:ssa. Tänäänkin itse sellaisen näin, mutta kun olin yksin liikkeellä... Se rekkari on AKE:n mukaan Raumalta. :(

    Äänestä

oon löytänyt -48 numeron porista...vanhallakoivistolla sen näin, se jäi muistiin sen takia niin hyvin koska etsein itse sitä niin kauan..nyt jos löytäis -53:sen...

Äänestä
  • on menossa numero 4 ja harrastus on jatkunut 3 viikkoa. Samaan tahtiin jos etenee niin kestää noin 20 vuotta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rekkaribonkari kirjoitti:

Hei!

Voisiko joku auttaa rekisteribongaria? Hakusessa on nyt auton rekisteritunnus, jonka numerot on -48. Sellaista on Porin alueelta metsästetty jo turhan kauan. Onko naapurisi autossa sellainen tunnus... heitä vihje! Apua kaivataan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu