MARIANNA ULOS PIAN

LUUVIULU-LURPPALUOMI. NAAMA ON KU HAAMULLA,VAAN VÄÄRÄN VÄRINEN.
4336
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Taidat haluta myöskin kaikki väripilkut pois?
Viime vuonna Einari olisi voinut jatkaa paljon pidemmälle.

Äänestä
  • Marianna ulos vaan ja äkkiä. Turhakkeen turhake talossa. Aina naama väärällään narisemassa. Kaikkien kausien inhokkien inhokki.

    Äänestä

cheryn, mariannan ja johanin ulos

Äänestä

isonveljen pitäisi takavarikoida se huulikiilto, jota neiti kokoajan pyörittelee käsissään. Että ärsyttää...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ÄRTSYLI kirjoitti:

LUUVIULU-LURPPALUOMI. NAAMA ON KU HAAMULLA,VAAN VÄÄRÄN VÄRINEN.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu