Seiskan sivuilla luki, että Andreaksen kihlattu odottaa vauvaa! Olipa hieno uutinen :)
Andreakselle tulossa vauva!!!
Andreas-fani
101189
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
voiko anaaliyhdynnästäkin tulla raskaaksi ? tai uskottava se sitten on jos seiskassa näin sanotaan :D
Onko Andreas tietoinen asiasta.
juttu kun homppelista tulee isä??? Mielestäni ei...luulen että BI-andreas tulee talosta poistumisen jälkeen kaapista ulos!
lapsen isä on?
taloon mennessään, niin kyllä BB ilmoittaa siitä hänelle.
olinkin huomaavinani että sen maha vähä pullottaa
Oisko ollut exä sellainen, eivät enää yhdessä.
ex odottaa vauvaa Johanille!
Linkki Seiskan juttuun on tässä http://www.seiska.fi/viihdeuutiset/_a82582/bbandreakselle vauva/
Mitäs veikkaatte, tietääkö Ande vauvasta vai onko ihan tietämätön? Lähteekö ulos jos kuulee ensimmäisen kerran? Mitä avokki mahtaa miehestään ajatella?
taustatiimissä psykologit sun muut, joiden kanssa Ande ja kihlattu voi sopia jatkaako Anders vielä talossa. Eiköhän heillä kaikki järjesty onnellisesti joka tapauksessa.
Johan se ongelmallisempi tapaus taitaa olla. Hänhän tietää lapsestaan, mutta häpeilee häntä, eikä välitä tämän hyvinvoinnista mitään. Siinä on BB kallonkutistajalle todellinen haaste!