Ladalta uusi

citymaasturi! vois sopia työttömälle paperimiehellekin!;)

http://i1.tinypic.com/v63evm.jpg
4230
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mutta eipä nämä kuitenkaan koskaan taida valmistukseen päästä. Ja jos pääseekin niin silloin se jo näyttää vanhalta. Laadulta ei kukaan varmasti odota mitään jos Lada sen itse tekee. Eli sisämarkkinoille ehkä.

Äänestä

Moni auto päältä kaunis, sisältä silkkoa pas... ladaa.

Äänestä
  • Että ei ihan ykkösvuosille tule tuotantoon...näitä on valitettavasti nähty tuolla suunnalla aika usein. Promises, promises....

    Äänestä

Tuossa ei ole mitään sellaista, jota kehittyneemmät ja suuremmat valmistajat eivät olisi esitelleet jo kauan sitten. JOS, JOS ja JOS tuo joskus tulee tuotantoon, niin vuosi on suurinpiirtein 2017

Äänestä

Kommentoi aloitusta


malli.. kirjoitti:

citymaasturi! vois sopia työttömälle paperimiehellekin!;)

http://i1.tinypic.com/v63evm.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu