Focus farkku on

Focuksesta nyt uuteen Corollaan vaihtaneena sanoisin, että kyllä Ford Focus on sentään laatuauto Corollaan verrattuna.

Se mitä Focuksessa on, se toimii. Ilmastoinnin saamiseksi tuli vaihdettua ja alkaa kaduttaa jo muutaman viikon jälkeen. Älkää uskoko Toyotan myyntimiehiä, luvattu laatu Toyotassa on jäänyt matkalla laivaan.
2855
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Provokaatiohan tuo on, mutta semmosia "varmatoimisia käyttöautoja" niistä japseistakin tulee kun ne kasataan muovista ja kumista & kaikenmaailman sähkövempeleistä...

Äänestä
  • Jäin hieman ymmälleni tuosta äskeisestä japanilaisuuden ylistämisestä "kun ne kasataan muovista ja kumista & kaikenmaailman sähkövempeleistä... ", mielestäni tämä sama koskee kyllä kaikkia autoja tällä hetkellä, eikä se ole vain japanilaisten yksinoikeus.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Erittäin hyvä auto kirjoitti:

Focuksesta nyt uuteen Corollaan vaihtaneena sanoisin, että kyllä Ford Focus on sentään laatuauto Corollaan verrattuna.

Se mitä Focuksessa on, se toimii. Ilmastoinnin saamiseksi tuli vaihdettua ja alkaa kaduttaa jo muutaman viikon jälkeen. Älkää uskoko Toyotan myyntimiehiä, luvattu laatu Toyotassa on jäänyt matkalla laivaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu