Oli hissan tunti, ja minä luin ääneen luokalle. Luin aiheesta Egypti. Siinä jotain luin pyramideista ja niinpoispäin. Jatkoin lukemista. Yht´äkkiä tekstissä luki jotain tälläistä: "Faaraoilla oleva VALTIKKA..plää..plää.plää.." -Valtikka sana sai mut kikattamaan. Mä nauroin ja nauroin enkä saanut nauruani loppumaan..
Opettajani vilkaisi minua oudosti ja huokaisi syvään. "No niin Heli..Jatkahan.." "okei.." -sanoin naurun valloittamana. jatkoin lukemista..
Tunnin lopussa kun muut olivat jo lähteneet, opettaja tuli luokseni ja kysyi "Mitä tuo Faaraon valtikka -homma sua niin huvitti, heli?" Laskin katseeni maahan ja mymisin vain jotain vastauksen tapaista.
Kuulin rapinaa pääni yläpuolelta. Kohotin katseeni taas opettajaan päin. Yht´äkkiä katseeni jähmettyi. Ihan kuin luistelu jään jäädyttäjä olisi ajanut silmieni yli.
Opettajani oli avannut housunsa ja katsoi minua, ilman kalsareitaan.
"Tälläinen valtikkako saa sut hihittämään? -Heli?" "j-jo-joo.." sanoin jähmettynäänä.
"Haluaisitko että mä näytän mihin faaraoiden valtikat yleensä pystyy?"
Ajattelin itsekseni, että olihan openi ihan hyvännäköinen, eikä mikään vanhuskaan, mutta..
"no?" opettajani vaati jo vastausta.
"no..joo.." mumisin. Opettajani tuli minua askeleen lähemmäks. Heitti paitansa pois ja suuteli minua. Hän nosti paitani pois ja avasi rintaliivieni hakaset. Hän rupesi hieromaan rintoja. Se tuntui hyvälle. Rupesin huohottamaan.
Pian hän lopetti rintojeni hieronnan ja katsoi minua. "haluatkos maistaa Faaraon mahti valtikaa?" "kyllä vitussa haluan!" huusin. polvistuin "faaraoni" eteen, avasin suuni ja katsoin opettajaa kiltin tytön silmin ja sanoin "Voiko iso setä antaa pikku tytön maistaa hänen isoa tikkukaramelliään..?"
Opettaja työnsi peniksensä suuhuni. Rupesin imemään sitä. Opettajani kalu jäykistyi yhä enemmän suussani. Tunsin kun se takertui kurkkuuni. Jouduin peruuttamaan päätäni hieman että pystyisin imeä kalua paremmin.
Lopetin.
Sanoin opettajalleni että haluaisiko hän päästä paratiisiini? hän vastasi kyllä. Hän Ohjasi minut opettajan pyödälle makaamaan. Hän kaivoi laatikostaan kondomin ja asetti sen peniksensä päälle. Sitten hän nuolaisi sormiaan ja työnsi ne pilluuni. Vinkaisi ihanasta tunteensa.
Hän veti sormensa pois pillustani, ja otti lanteistani kiinni jatyönsi valtikkansa sisääni. Vingahdin. Hän rupesi työntämään sitä edes takas. Se tuntui upealta! Sain orkun. Rupesin voihkimaan. Samalla huusin: "Aaahh..! Jat..kaaaa!! AAAAhh! tuntuu nniiiinnn hyvääällllttäääääää! Aah.. Ol-o-olet joooo ihan Paratiisini portillaaaaa!!" opettajani voihki ja laukesi. Sperma lasti pursui kalusta ulos. Voihkaisin..! Hän veti kalunsa ulos paratiisistani.
otti minut syliinsä, ja katsoi minua. olimme ihan hiljaa.. Kuulimme askeleita. Siinä sekunnissa hätkähdimme. olimme unohtaneet laittaa oven lukkoon!! Rupesimme hädissämme pukemaan. Juurikun seuraavan luokan poika avasi oven istuin tuolillani kirja esillä, ja opettaja esitti neuvovansa minua. "aah..te tulittekin jo" opettaja sanoi, ihan kuin mitään ei olisi tapahtunutkaan. "no mä tästä varmaan häippäsen" sanoin. "kiitti, susta oli paljon apua" sanoin vielä ovella ja hymyilin..
COMMENTS!
Historian tunnilla... :D
Heli
2
5720
Vastaukset 2
- Lukija
Voi hyvä luoja sentään.....
- Just hyvä
Ihan hyvää...alkoi mulla ainakin seisoon ku luin ton...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1092300Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???26954- 71902
- 103896
- 48845
Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha568830- 82728
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76670Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik25624- 64606