Eilen 1v mäykkyni n.tunnin ajomatkalla alkoi kuolata tavallista enemmän. Ennen semmosta ei ole näkynyt, mutta sitä jatkui koko illan ja tänäänkin se on kuolannut. Mistä tämä voisi johtua? Autossa kuolaamisen nyt voisi kai ymmärtää, mutta että niin paljon? ja vielä ulkosallakin? Kiitos!!
Kuolaaminen
Nimetön
1
336
Vastaukset
- ***
Siis onko kuolaus jatkuvaa vai hetkittäistä? Soitappa vaikka eläinlääkärille, jos vaikuttaa huolestuttavalta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke673414- 1432380
- 931919
- 1711639
- 901523
- 661467
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?761464- 711236
Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂771160Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t351128