Onko tämä

Sateenkaarikansaa.ku on niin neidin ja naismainen ku olla voi elikäs eppu salminen.hyi hyi ku lässyttää ku akat.
3260
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mikä ihmeen sekopää tään edellisen viesti on kirjoittanut? Mitä siinä yleensä yritetään kertoa? En saa mitään selvää, onko kirjoittaja humalassa, lääkkeissä vai muuten vaan sekaisin?

Äänestä
  • Itsensä paljastelijakin? ei oo normi miehen juttu sekään!Lehdissä paljon juttua epun kuvioista.

    Äänestä

Anne ja jari Hedmannin perhetuttuja.ja tietty tukiaisten flikkojenkin??

Äänestä

Kommentoi aloitusta


havukaisen ukkotar?? kirjoitti:

Sateenkaarikansaa.ku on niin neidin ja naismainen ku olla voi elikäs eppu salminen.hyi hyi ku lässyttää ku akat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu