arexi on homssu

Smack down on paras ei mikään saatanan mgs.
2120
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Katotaas... WWE-pelit saavat nykyään pisteitä 6-7, kun kaikilla MG-peleillä on se 9-10. WWE-pelien fanirintama muodostuu 10-vuotiaista (sekä fyysisesti tai henkisesti) ja niistä, jotka ovat yksinkertaisesti liian vitun tyhmiä ymmärtämään pelejä kuten MGS, ja liian vitun vajakkeja osaamaan MGS:iä.

Äänestä
  • sä se homo oot painu vittuun wwe runkkari ei tuu ikinä olee parempi kuin mgs saatana katotaan vaikka sivuilta parempi suosittu mgs tai joku runkkupaini kameroineen ylivoimanen voittaja mgs joten sovitaan painu vittuu täältä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


chris jericho kirjoitti:

Smack down on paras ei mikään saatanan mgs.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu