autoilija

Hei sinä musta autokuski! Etkö muka nähnyt kun mopo lähti ylittämään suojatietä. Hyvä ettet melkein ajanut päin, koska et näköjään osaa katsoa eteesi, kun toinen on jo ajamassa.

Seuraavalla kerralla saat turpaasi jos uskallat paikan päälle jäädä hämmästelemään.
1445
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Va musta auto vain. Eikä ajanut mopoilijaa kumoon?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mokasi kirjoitti:

Hei sinä musta autokuski! Etkö muka nähnyt kun mopo lähti ylittämään suojatietä. Hyvä ettet melkein ajanut päin, koska et näköjään osaa katsoa eteesi, kun toinen on jo ajamassa.

Seuraavalla kerralla saat turpaasi jos uskallat paikan päälle jäädä hämmästelemään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu