fiatin jälkeen vasta tajusin että vapaa-aikaa voi viettää muutenkin kuin korjaamolla odotellessa autoa takuukorjauksista (lukuisia pieniä ja isoja)
Nyt voin keskittyä vain ajamiseen!
Nyt voin keskittyä vain ajamiseen!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
miksi tulit sen tänne kertomaan...? Teitkö kenties mielestäsi päivän hyvän työn tiedottamalla asiasta kaikille mahdollisille Fiat auton ostajille. Mikä on se automerkki, jonka jokainen yksilö on jokapäivä ajokunnossa?
Eikö tällaisista sitten saa kertoa ? Eli siis kertokaamme vain hyviä kokemuksia, jotta joku vielä luulee Fiatia laatuautoksi....
saa kertoa, odotin vain sen toisen auton merkkiä...
Hahahahaha! Mese on vain ylihinnoiteltu ja yliarvostettu kulkuväline. Rahansa voi käyttää fiksumminkin.
uuden stilon hintaisella mersulla ajaa varmasti sen 200 000 mitä stilo kestää eikä tarvitse odotella korjaamolla...
Salli mun nauraa hahahahahahaaaaa! Kyllä joo ei tarvii korjaamoilla käydä , kun on Mese! Salli mun nauraa toisen kerran hahahahahahahaaaa!
Hehee! No jos on varaa ajaa mersulla(jotka ei kuuleman mukaan mene koskaan rikki tai kulu), on myös varaa ajaa ja korjata Italialaisia, saapahan sitten auton jolla voi AJAA.
Kahden Saabin jälkeen palasin Fiatistiksi. Ei ole tarvinnut käydä enää korjaamoilla. Tosin Saabit olivat vanhoja louskuja.
ajappa sillä pikkuviiatillas sama kilometrimäärä mitä oli rimpulasaapissa ja väitän että et nauti enää fiiatistasi. hölömö osta saappi mikä maksaa saman kuin tuo pikkufiiat..
juuu fiat taitaa olla paskin laite mikä lasketaan autoksi! jos joku on ajanut yli 700 tuhatta fiiatilla että kone ei ryystä vielä öljyä tai on tarvinnu jo avata niin ilmoittele! itellä menossa corollalla kohta 700 tuhatta rikki ja toimii edelleen. ja kone on 1.3 12v.
Joo ja mul on lehmä, joka osaa lentää!
paljonkohan hävisit rahaa fiat kokeiluillasi? joku ilmeisesti ylipuhui sinut että fiat on ylivoimainen koska ferrarikin tehdään italiassa. samanlainen paska on sekin mutta kalliimpi. italiassa ei osata tehdä autoja... piste.
se on yhtä huono kun sakut nykyään.Renault on ihan toista tänä päivänä.
hyvä meininki, aikuiset keskustelee.