Nyt yleisesti puhutaan maastureiden myynnin romahtamisesta, miten on lantikan kohdalla?
Tulevaisuus
11
2584
Vastaukset
- tulee lopullisesti
Nyt lähtee moni lopullisesti. Rover on jo oikeasti jo lähtenyt. Nyt viimeisetkin letkut vedetään irti. 50-luvun nostalgialla ei kauppaa nykyisin voi enää tehdä. Pitäis olla nykyaikaista ja nykytilanteeseen(ilmasto) sopivaa tekniikkaa tarjolla. Roverilla ei ole enää mitään tarjottavaa. Siksi paikka museossa odottaa.
- niin kuga
En usko, että kugasta tulee mikään markkinasuosikki, se lähtee, Landrover on kuin taivas tai meri, se on ja pysyy aina.
- Ei kuulu joukkoon
Landrover, Freelanderia myöten on maastokelpoinen maastoauto, ei siis mikään citymaasturi. Eli Lantikat tulevat jatkossakin menemään kaupaksi. Ken ei usko, suosittelen varaamaan ajonautinnon Hämeenlinnasta Landrover Extremekeskuksesta.
- Been there
Kyllä Lantikka vaan on ja pysyy... missä Defe tehdään tulevaisuudessa on eri asia... Intia? Mutta se joka sanoo, ettei Lantikkakin kehity eteenpäin tekniikan ja ympäristön saralla voi tutustua Land Rover LRX malliin... kyllä se sieltä tulee.
- Anonyymi00097
Ihan sama. Ei kiinnosta juutuubit. Laitan Toyotan tilaukseen. Siitäs saitte!!!
Ketjusta on poistettu 100 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552540Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021072- 64891
- 65829
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85710Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658