Onko muilla samanlaisia ongelmia? eli tupakka värjää sormia ja kynsiä keltaiseksi. Onko kellään tietoa miten saisi pois?
keltaiset sormet/kynnet tupakasta?
juustoman
4
4750
Vastaukset
- Lopeta se heti
Mitä edes olet koskenut tuohon huumeeseen?
- Vajaakehityksinen
Voit kokeilla pidellä tupakkaa eri tavalla, eri sormien välissä. Ja toisella kädellä. Lisäksi voi auttaa jos et polta pienellä filtterillä ja ihan loppuun asti. Ja stumppaat sen jotenki muuten kuin sormilla sammuksiin painamalla. Näillä neuvoilla pitäs saada jotain aikaiseksi, jos et kokonaan lopettamista harkitse.
- hghrsahr
itellä sama ongelma. ja kyllä se ihan siitä verenkierrosta johtuu se keltanen:) lopettaminen...
- holkki
kynsiviilalla saa pois. Ole vaan varovainen ettei iho mene rikki. Ongelmalta välttyy käyttämällä holkkia!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Alle 15 oli
Arvasi että lapsi asialla hallin palossa. Surullista. Mutta jos osaa/kykenee käyttää tulentekovehkeitä niin pitää osata401390Mikä on kaivattusi ihanin ja ärsyttävin piirre?
Ja onko hän mies, nainen ja muun sukupuolinen? Mies. Huomaavaisuus. Kiireisyys. Joskus voi rentoutuakin.981345Riikka Purra: työttömät tulee velvoittaa töihin
Purra panisi työttömät tulevaisuudessa työskentelemään sosiaaliturvan saamiseksi, koska työllisyysaste ei muuten näytä l2891235- 1091095
- 191041
- 651028
- 711012
Näin Ellen Jokikunnaksen Ralph-poikaa suojellaan julkisuudelta - Katso tuoreet kuvat Italiasta!
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask ovat Ralph-poikansa kanssa kakkoskodissa Italiassa. Mukana on myös Unelmia Italiassa -kuva161009Heh, persut = vassarit = 10,0 %
Minja tuli nyt jo Riikan rinnalle, sitten alkaa tekemään kaulaa. Molemmilta kympin arvoinen suoritus! https://www.hs.f176868Vihdoinkin lavatansseja tv:ssä - Juhannuksena tanssitaan, bändeinä Yölintu ja Komiat!
Jes, vihdoinkin lavatansseja taas televisiossa! Keskikesän juhlaa vietetään tänä juhannuksena Tuuloksen Kapakanmäellä ju17833