surullinen

olen nyyyh surulinen oma lapsi yritti itse murhaa ja onneksi lapsensi ä'iti sai vietyää lapsensa viim.yönä hoitoon sori en tarkkaile kaikkea kirmailija ps.ana pelastettiin kyl viim hetkel surul minä
3970
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kamalalta, otan osanottoni suruunne.

Äänestä
  • Asiat voi vielä korjata. Puhumalla niitä voi selvittää ja saada tukea vaikeaan tilanteeseen.
    Lapsen itsemurhayritys on hätähuuto.
    Yrittäkää sisulla korjata niitä asioita, mitkä eivät ole kunnossa.
    Jos se on viina, niin siitäkin pääsee irti hakeutumalla johonkin hoitopaikkaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

olen nyyyh surulinen oma lapsi yritti itse murhaa ja onneksi lapsensi ä'iti sai vietyää lapsensa viim.yönä hoitoon sori en tarkkaile kaikkea kirmailija ps.ana pelastettiin kyl viim hetkel surul minä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu