Mökötän

Mökötän niin kauan ennenkuin sanot, että et halunnut koskaan minua ja kuvittelin kaikki.
5496
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

möksötät..halusin nimittäin vain ja ainoastaan SUT

Äänestä
  • tekstaria tulemaan.

    Äänestä

  • vaan.. kirjoitti:

    tekstaria tulemaan.

    numeroo:/

    Äänestä

  • antanu kirjoitti:

    numeroo:/

    koska hän tietää numeroni. Tänään viestiteltiin.

    Äänestä

koska haluun just sut...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


juuh... kirjoitti:

Mökötän niin kauan ennenkuin sanot, että et halunnut koskaan minua ja kuvittelin kaikki.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu