vastaa mitään tuon provoilijan viesteihin. Vastauksia aina eniten sillä ketjulla. Eikä niitä tarvitse edes aukaista, kun jo otsikosta näkee kuka on aloittaja.
Vai kiinnostaako oikeasti jotakin jotkut sekopääjeesustelut?
Vai kiinnostaako oikeasti jotakin jotkut sekopääjeesustelut?
Vastaukset 15
Vanhimmat
mehän hengaillaan ja avataan täällä johtamatta, kiitti ja lainaankin hempeän sitaatin tv-sarjasta:"voi jukra! Bella punkerolla on sirkussynrrrroooma, vitsit."
kirjoitettu on:Jeesus Kristus riisti vallan kuoleman valtiaalta saatanalta
Amen
Halleluja!
http://www.youtube.com/watch?v=KjfsWVg15Rg
Aamen. Aamen. Aamen. :)
kanssasi samaa mieltä ettei kenenkään pitäisi vastata noihin viesteihin niin ne häviäisi lopulta ihan itsestään. Noilla vastauksilla tuo hihhuli saa haluamansa ja jatkaa toisten kiusaksi.
PROVOILIJA,heh,heh.
kirjoitustyyliäni. Natsaako?
älähän rupea sopimaan toisten puolesta.
lukeminen on jokaisen oma valinta.
sun tapaiset viestit ärsyttää paljon enemmän.
juuri kysyinkin, että kiinnostaako oikeesti jotakin nuo hihhuliviestit? Sua ilmeisesti. Good for you!
ärsyttää toisten vaikutusyritykset näinkin mitättömässä asiassa.
holhoominen on äklöä
....
ole tähänkään asti niihin kommentoinut enkä yleensä lukenutkaan. Sen verran mitä olen huomannut sen jutuista niin en kyllä usko et se edes kirjoittelee oikeasti kenellekään. Sen kun aikaa vaan kuluttaa.
Se kirjoittelee jokaiselle joka on tarpeeksi tyhmä vastailemaan. Huomiota tuo vain haluaa ja sitähän tuo saakin. Siksipä se jatkaakin. Ennen oli eräällä toisella palstalla samanlainen provoilija mutta ihmiset kyllästyivät ja lopettivat vastailun. Viestitkin loppuivat siihen. Tiedä vaikka olisi sama hihhuli, vaihtanut vain tyyliä.
ja mun mielestä tääkin on jossain määrin tyyliä vaihtanut. Ennen oli katkerampi.
hänen viestejään enkä edes niitä ketjuja joihin on sotkeutunut. Ehkä on saanut uuden lääkityksen :)
puolestani.. Mut juu voihan se ollakin. En ole kai tarpeeksi pitkään lukenut näitä palstoja kun en tiedä sellaisesta kirjoittelijasta.