ensimmäinen

tuolla mazzo-valtasella, nivalalaisten uuvella kaupunginjohtajalla. kuulemma parhaimmillaan kovissa paineissa.
5240
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

häneen yli rajojen. onhan tuolla herralla kyllä mahtavat näytötkin.

Äänestä

hoopolan "uusin löytö " elinkeinojohtaja vaikuttaa höyhensarjaan kuuluvalta.

Äänestä
  • kun ei vaikuta olevan lesta.

    Äänestä

pitää päästä purkautumaan elikkä naimaan , se auttaa panetukseen.

Äänestä

viivalla Luukkosen kanssa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


työpäivä tänään kirjoitti:

tuolla mazzo-valtasella, nivalalaisten uuvella kaupunginjohtajalla. kuulemma parhaimmillaan kovissa paineissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu