Antti

laittaa sulle tekstiviestin?
10461
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Tottakai. Mikset voisi?

Äänestä
  • näihin tartteis nyt enemmän tunnisteita. Millä kirjaimella sukunimi alkaa?

    Äänestä

Rakkain terveisin, Anttisi

Äänestä

enhän ole sellaista kieltänyt, vai olenko muka?

Äänestä
  • mutta kerrotko sukunimen ekan kirjaimen. Sitten laitan mitä sydämelläni on. Jos siis kiinnostaa kuulla.

    Äänestä

  • laittaa vapaasti..yksin täällä.

    Äänestä

  • ap. kirjoitti:

    mutta kerrotko sukunimen ekan kirjaimen. Sitten laitan mitä sydämelläni on. Jos siis kiinnostaa kuulla.

    onko R?

    Äänestä

  • eka kirjain kirjoitti:

    onko R?

    sorge.

    Äänestä

... jos olet itsekkin A.

Äänestä

vaikka tuskin se mulle tulee. AM

Äänestä

Kommentoi aloitusta


voinko... kirjoitti:

laittaa sulle tekstiviestin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu