Kosmetologit

Wilhelm & Miina ja Kauneushoitola Sabrina. Kumpi parempi?
2420
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Anna rumuutesi näkyä! Älä mene kumpaankaan.

Äänestä

Kävin Wilhelm & Miinassa pari vuotta aikaa sitten joulun jälkeen kun se oli juuri aukaistu. Hyvät tyyrit aineet ja ihan miellyttävää palvelua, mutta vielä hieman epävarman oloinen hoitaja ei oikein vaikuttanut siltä, että tietää mitä tehä.

Parisen viikkoa sitten kävin Sabrinassa, nuorella tytöllä, joka oli mielestäni liian kovakourainen ja työtila vaikutti hieman suttuiselta ja välineetkin näyttivät epäsiisteltä. Kyllä kasvojen iho tuntui hyvältä sen jälkeen, jos ei ottanut huomioon niitä arkoja kohtia jossa oli liian kovakourainen ote...

Vaikea verrata näin pitkän aikavälin ajalta, mutta oikeastaan Wilhelm & Miina oli enemmän mieleeni. Ovat nämäkin kyllä hlökohtaisia mielipiteitä enemmän. Kysele hintoja ja sitä mitä siihen sisältyy ja mene sinne joka itsestäsi paremmalta vaikuttaa, kokeilemalla ne selviää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-kkk kirjoitti:

Wilhelm & Miina ja Kauneushoitola Sabrina. Kumpi parempi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu