Pieru manta ULOS!!!

Toivon että manta tippuu koska on niin kova vääntään pierua ja se ei ole musta kivaa eikä viihdyttävää tositv materiaalia. Ja se on muutenkin todella ärsyttävä ja ei edes hyvännäkönen vaan aikamoinen mö***y.
9398
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Samaa mieltä

Äänestä
  • Mantahan on hyvin viihdyttävä kaikkine pieruhuumorineen. Ei ne hajut meitä tavoita.

    Äänestä

  • ------------ kirjoitti:

    Mantahan on hyvin viihdyttävä kaikkine pieruhuumorineen. Ei ne hajut meitä tavoita.

    Niko on hyvä viihdyttäjä.. saa niin na uraa! Manta myös. chery ärsyttää, ei siivoushuiskakaan kelvannut, ja muutenkin omanapainen ylpeä

    Äänestä

Heikommat ja ujommatkin yksilöt (ja hyvä käytöksisemmät ) pääsee enemmän esille ja sitä kautte tulee taloon myös uusia virityksiä kun tämä negatiivinen ja äänekäs hiomaton timantti lähtee ;)

Äänestä
  • ällöttäviä, siis hyvin lapsellisia.
    Eikä ole kivaa, kun yksi taas leikkii prinsessaa, on niin hienoo, ettei edes siivous sovi kunnialle.
    Siis, onkos ne viellä aikuisia ollenkaan, kumpikaan?

    Äänestä

jos 33v. äiti ihmisellä ei ole muuta jutunjuurta kuin kakka-pieru huumoria ja v...llä alkavia lausahduksia niin toivottavasti pääsee Keuruulle pian.

Äänestä
  • keuruulla saattaa olla paljon tuollaisia "mantoja"

    Äänestä

Oli niin kauheeta kun joutui ehdolle, ei tullu ajatelleeks, että itse on antanut jo kolme kertaa pisteitä erinäisille kanssakilpailijoilleen, kuvitteliko hän kenties että olisi jostain syystä koskematon.
Aikuinen, tai siis ns. aikuinen, joka ei kestä sitä, että häntä ei siedetä joutaakin kotiin.

Äänestä

Ei voi tosissaan muuta sannoo kun että voi jumalauta teijän kanssa, on kai se nyt ihan normaalia että ihminen piereskellee, vai eiks' teil' stadis' piereskellä yhtään, vitun hienoperseet! Cheryll ulos, ei semmosta huoraa jaksa kahtoo ees naapurin Erkki, turpii jumalauta jokkaisen kanssa talossa ja tos'elämässä varmaan naiskiin jokkaista nuista, mutta ei uskalla talossa, nii vittu nii!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Keupa ht kirjoitti:

Toivon että manta tippuu koska on niin kova vääntään pierua ja se ei ole musta kivaa eikä viihdyttävää tositv materiaalia. Ja se on muutenkin todella ärsyttävä ja ei edes hyvännäkönen vaan aikamoinen mö***y.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu