Mistä saisi hyvät ja hiukan edullisemmat levyt ja palat kuin volvon omat? Ja paljonko teillä on maksanut etu- ja takapään levyjen ja palojen vaihto? Motonet ja Biltema-osat ei vissiin kovia hyviä ole että niitä kannattaisi autoon laittaa. Kertokaahan vaihdon jo tehneet?
S80
Hyvät jarrulevyt ja -palat?
KTK08
2
1100
Vastaukset
- laittaa
Volvon omat palat, ovat ehkä kalliimmat, mutta kestävät kauemmin. Ovat lisäksi voittaneet TM:n testin, jossa oli joitain tarvikepaloja ja Volvon palat.
- olen
ap-osia pysäyttimissä. Molemmissa tarvike on toki halvempi, mutta kun ei viitsi kovin usein tehdä jarruremonttia. Ja toinen paikka johon en tarvikeosaa enää laita on pakoputki. Pahimmillaan tarvikeputki ruostui puhki vuodessa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1176339Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3816167Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie696000Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3443962Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1452375Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.42345Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1191403- 121241
- 1861085
- 59887