Kyselen täälläkin päin:D Eli onkos kellään tietoa minkä hintaisia kääpiövillakoirat ovat yleensä? Jos sellaisen hommaa kasvattajalta. Kiitos jo etukäteen:D
Hinta.
4
585
Vastaukset
- saa varautua
Kyllä kääpiövilliksen hinnat ovat 1500€:n paikkeilla.
- yhteyttä
Suomen Villakoirakerhoon ja sitä kautta kasvattajiin, niin saat tietää hinnoista. Luulisin että rekisteröityjen hinnat ovat siinä tonnin molemmin puolin. Älä osta rekisteröimätöntä! Rekkaamattoman rotukoiran myynnissä on aina enemmän tai vähemmän hämärää. Sitä paitsi, rekkaamattomista pyydetään aivan järjettömiä hintoja, 500-900 euroa.
- perusteella
1000-1500eur.
- Igor
oin 2 kuukautta Myymme KAAPIOVILLAKOIRA.
Alkuperainen hinta 700 euroa (ilman sukutaulu kanssa kansainvalisen Passport), syntynyt 17.1.2012.
1) uros
2) narttu
Hakemukset lahetetaan postitse osoitteeseen: [email protected]
Olemme sijaitsevat: Viro. Tallinnassa.
---------------------------------------------------------------------------------------
After about 2 months will be selling miniature poodles.
The initial price of 700 euros (without a pedigree with an international passport), born 17.1.2012.
1) boy
2) girl
Applications sent by mail to: [email protected]
We are located at: Estonia., Tallinn.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2323027Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b2012663Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1131271Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1411238- 721136
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait3031131Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka3721091Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831065Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a211025Omakotitalossa väkivaltaa ounasrinteellä
Kertoo iltalehdet Mitä lienee Tapahtui. Verinen ihminen kannettu lanssiin8973