Mitä kevätvehnille

Aiotteko puida hieman raakana vai odotatteko että valmistuu ja sakoluku alas?
4978
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ainakin kokeilen, kun on valmiin olosta ja ihan riittävästi vielä puitavaa. Viittis laskee sakolukuja ihan alakanttiin.

Äänestä
  • Ei pysty puimaa kuukauteen

    Äänestä

Hl ollu täälä alhaalla ..75-77

Äänestä
  • Hlp:t ei ole mitenkään päätä huimaavia, Anniinalla 77-78, ei kuitenkaan alle 77 yhtään näytettä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sako. kirjoitti:

Aiotteko puida hieman raakana vai odotatteko että valmistuu ja sakoluku alas?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu