Kenen kaksoisolento?

4370
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

mitä helkkarin järkee tässä kysymyksessä on???
Mitähän mahdat ajaa takaa?

Äänestä
  • Ketä Ilta-Sanoman artikkelissa oleva mies muistuttaa ulkonäöltään? Ymmärsitkö kysymyksen nyt?

    Vastaan:
    Mies muistuttaa erehdyttävästi Tarja Halosta.
    Erehdytäänkö heissä usein?

    Äänestä

  • mä väännän sulle kirjoitti:

    Ketä Ilta-Sanoman artikkelissa oleva mies muistuttaa ulkonäöltään? Ymmärsitkö kysymyksen nyt?

    Vastaan:
    Mies muistuttaa erehdyttävästi Tarja Halosta.
    Erehdytäänkö heissä usein?

    Odotin että vastaus olisi ollut Robin Williams, mutta Halonen ja vielä 'erehdyttävästi' - aika kaukaa haettua.

    Äänestä

onko se ?????

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuvassa kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1590233

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu