KAKSI LÄHTEE SUNNUNTAINA

mutta ketkä???
8712
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Niin Maria ja Niko, sitten voisi peli jatkua talossa Andreasin johdolla,lol

Äänestä

lähtevät

Äänestä
  • Manta-matami ja Niko-neiti kauas pois!

    Äänestä

  • jazzuli kirjoitti:

    Manta-matami ja Niko-neiti kauas pois!

    muu, melkein kuka vaan paitsi ei Tero.

    Äänestä

ne lähtee meneen Mantan baaritiskille pitämään juorurinkiä

Äänestä

Kun katoin yks päivä sitä kun Mantan löllömaha heilui rantalentiksessä, se napakin oli niinkuin tykinsuu

Äänestä
  • ihan reippaasti jos siltä tuntuu, mutta muista et nää ei oo mitkään missikisat :(((((

    Äänestä

  • vaan... kirjoitti:

    ihan reippaasti jos siltä tuntuu, mutta muista et nää ei oo mitkään missikisat :(((((

    näinpä niinpä! Saattaa tietysti olla ett tuo oksentaja on itse aivan täydellisyys... kröhöm... tosin epäilen suuresti

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


varma tieto kirjoitti:

mutta ketkä???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu