Armeijassa

Mättlä

Armeijassa tapahtui minun ensimmäinen kunnon naintini.Olin silloin oikein hyvässä kunnossa, Cooper testissäkin meni 3.680 metriä.

No tämä tapahtui Porin prikaatissa -80 luvulla. Normaalin alokasajan jälkeen alkoi hiukan rauhallisempi aika ja mahdollisuus seurata mitä ympäristössä tapahtui.

Jokapäiväinen rutiinimme oli käydä syömässä ruokalassa, sielä oli tiskarina hyvä kroppainen Raija. Hän oli jo aikoja sitten huomannut trimmatun kehoni, eikä minun naamavärkkikään ihan rumimmasta päästä ollut. Tapana oli ryhmän jäädä auttamaan keittiötä tiskauksissa yms.

Niin kävi sitten minunkin ryhmälle eräs kerta. Käsky kävi ja mentiin keittiöön astioiden pesuun.

Jääkäri Aarne, Te sitten huolehditte ryhmänne toimista, eikä sitten ruuvailla keittiön naisten pilluja, kävi käsky!

Minä, joka olin ollut puutteessa jo kolme vuotta ja muna jökötti muutenkin tuvassa suuresti, monesti piti yölläkin mennä pesutupaan tumputtamaan. Nyt kun pääsi naisia näkemään tuli kunnon kiima päälle.

Tutustuin siinä pesuhommissa Raijaan, oli kuulemma juuri eronnut tyranni-miehestään, joka oli komppanian päällikkömme.

Lähetkö Raija joku kerta sotkuun munkkikahville, voitaisiin jutella, ja jos tuntuisi niin voitaisiin käydä katsomassa kyrpääni metässä.

Mikäs siinä Aarne, otanko ehkäisyvälineet mukaan, miusta vaan tuntuu Aarne, että sie oot ollu niin kauan puutteessa, että käviskö jotta hyväilisin tässä pöydän alta kyrpääsi, mee sitten sen jälkeen vessaan päästämään lasti pois. Tulis meinaan Aarne pitempi sessio sitten...

Mikäs siinä, pari minuuttia Raija siinä mua hoiteli, perhana tulikin sellainen laaki, että housut siinä kastui, spermaa valui pitkin lahkeita. Noloahan se oli, mutta luikittiin siitä nopeasti ulos. Tiesin, Raijan olevan sen verta kiimassa, että nopeasti vaan uusiksi.

Oltiin siinä metässä ulkosalla. Pyysin Raijaa menemään makuulteen mättäälle ja taivuttamaan jalkansa levälleen, vedin pikkuhousut nopeasti pois, pilluhan se sieltä pilkotti turpeena. Ei muuta kuin 11 cm kyrpäni mehukkaaseen pilluun, nytkytin siinä varmaan vartin, mutta ei multa tullut.

Raija tokaisi siihen, että ei se mitään ei edelliseltäkään mieheltä koskaan tullut.

Vähän kävi itseäni sääliksi kuten Raijaakin...

1

23417

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • gaigenkogenud

      vai haarat levälleen, ja sitten laskit pikkarit.. joo´joo
      muute se 11 cm kasvaa vielä, jopa 10 cm, jos hyvin sattuu;)))

      tulee mahdollisesti aika jolloinka unesi toteutuu jossain muodossa. toivon niin.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      67
      1222
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      42
      901
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      335
      685
    4. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      51
      661
    5. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      638
    6. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      116
      636
    7. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      101
      625
    8. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      605
    9. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      76
      592
    10. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      56
      574
    Aihe