Tuossa

Meidän pahimmat ilman pilaajat on autoilu ja lämmitys,koetappa olla ilman jompaa kumpaa.Puulämmitys ainakin,en suosittele taajama-alueille,savu on jo yksi haittatekijä.
3323
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ilmasto voi myös kylmentyä.

Äänestä

Puulämmityksiä on monenlaisia. Parhaista puulämmitys systeemeistä ei tule piipusta kuin vesihöyryä..

Äänestä
  • laitteet toimii niin tuo savu on vähäistä,ja tietenkin puut pitää olla kuivia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Luin kirjoitti:

Meidän pahimmat ilman pilaajat on autoilu ja lämmitys,koetappa olla ilman jompaa kumpaa.Puulämmitys ainakin,en suosittele taajama-alueille,savu on jo yksi haittatekijä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu