Toivottamasti Manta

niin sitt nähdään, pysyyks se sanojensa takana ja haastaa BBn käräjille, niinku uhos!?:D
3234
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Koko ajan valittaa rahapulaansa, ja silti vielä pitäisi olla varaa asianajajaan? :)

Äänestä
  • Naurettava tyyppi jotenkin. Menis oikeisiin töihin, jos on rahapula. Ja todellakin, millä rahalla ajatteli ottaa sen lakimiehen? ;)

    Sitä narinaa ja toisten haukkumista ei jaksa katsoa erkkikään. Voi YÄK!

    Äänestä

ovat joutuneet allekirjoittamaan niin kovat "sopimukset", et ei pysty viemään asiaa lakitupaan asti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tippuu... kirjoitti:

niin sitt nähdään, pysyyks se sanojensa takana ja haastaa BBn käräjille, niinku uhos!?:D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu