Tämä tapahtui noin vuonna -91.
Olin silloisella miesystävälläni yötä.Nukuin melko sikeästi,mutta sitten heräsin voimakkaaseen epämiellyttävään hajuun....avasin silmäni ja kauhistuin.
Vieressäni ei suinkaan maannut ystäväni,vaan jotain aivan muuta!
Se hohti vihreää valoa,silmät olivat viirumaiset ja ilkeät,myös hänellä olivat kulmkarvat kasvaneet yhteen ja hiusten joukosta pilkisti esiin kaksi mustaa pientä sarvea,haju oli oikeasti kuvottava!
Sitten,kuin huomaten minun heränneen tämä sanoi:"sano nyt hyvästi rakkailles"ja heti tämän "olennon" kasvot alkoivat muuttua,ensin näin niistä mummini kasvot,sitten papan,veljeni,äidin ja isän kasvot.Tämän jälkeen minulta meni(todennäköisesti)taju,koskapa en muuta muista tästä kyseisestä yöstä.
Joka tapauksessa aamulla herättyäni olin niin iloinen ja onnellinen että minusta aivan "tuntui"
kuin olisin tullut taivaaseen.
Herätin mieskaverini ja kerroin hänellekkin miltä minusta tuntui,mutta hän vain hymyili,eikä osannut kommentoida asiaa sen enempää.Vaikka tästä tapauksesta on aikaa jo todella kauan,se ei taatusti IKINÄ minulta unohdu!
Sellaisia tuntemuksia,että on tullut(oikeasti) taivaaseen olen kokenut koko elämäni aikana jo 3 kertaa.Onko muilla ollut samantapaisia kokemuksia?
Onko taivasta(kuolemanjälkeistä elämää)ja paholaista teidän mielestänne oikeasti olemassa?
Kuinkas sitten kävikään?
Mymmeli74
0
339
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle172263Oletko nainen alkanut kammoamaan minua
Sinua ei näy eikä kuulu, ja ilmeisesti kiertelet tilanteita. Oletko huomannut, että olet vieläkin ajatuksissani luvattom671519Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä
Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise1061450Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A61352Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.681295Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001194Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell751175Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.361131Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥311077En haluaisi kaiken kuihtuvan pois
ilman, että olemme voineet jutella rauhassa kasvotusten... Mutta mistä ihmeestä löydän sinut?521046